TWORZENIE STRON I SERWISÓW WWW DLA CIEBIE

Witaj na stronie www.winapi.rox.pl

Na tej jakże skromnej graficznie stronce znajdziemy: Kurs C++ dla pocz±tkuj±cych, a także kurs WindowsAPI.

14 lipca 2008r.

Po długiej przerwie... Całkiem nowy kurs WinAPI jest już w trakcie produkcji, po napisaniu każdego rozdziału będę dodawał go do pliku na serwerze.
Aktualna wersja beta do pobrania: NOWY KURS WinAPI(wersja totalnie beta w formacie *.doc)
Całkiem prawdopodobne, że w najbliższych miesiacach zmieni się szata graficzna stronki, oparta już na php. Dlatego zachęcam do odwiedzania tej stonki, co jaki¶ czas, bo zmiany już nadchodz±...

11 lutego 2008r.

Wznawiam działanie stronki, zauważyłem, że w styczniu frekwencja wejťć na stronę była wyższa o 50% niż w grudniu. Mam zamiar jeszcze raz poprawić wszystkie błędy w kursie C++. A kurs WinAPI przebudować w całoťci. Zrobiłem także now‘ szatę graficzn‘, trochę uboższ‘ niż poprzednia, ale z tamt‘ musiałem się pierdzielić przy aktualizacjach, bo jako, że menu było na każdej podstronie, musiałem aktualizować wszystkie podstrony z osobna. Teraz jest skromniej, ale trochę szybciej i bezpieczniej przy aktualizacjach. Poza tym, szata działa tak samo na wszystkich przegl‘darkach, co też jest plusem w porównaniu z poprzedni‘ szat‘. Jeżeli ktoť przyzwyczaił się do poprzedniej szaty, mozna pobrać j‘ w wersji offline z dowloadu.

6 stycznia 2008r.

Postanowiłem zaprzestać aktualizacji stronki.

29 listopada 2007r.

Dodałem now‘ lekcję do kursu C++ na temat projektów wielo-plikowych. Wprowadzam także, możliwoťć zamieszczenia reklamy na tej stronie.

29 paĄdziernika 2007r.

Aktualizacja na listopad. Dopisałem 4 nowe lekcje w kursie C++. Starałem się poprawić wszystkie literówki w całym kursie C++. W kursie WinAPI nic się nie zmieniło, ale już na grudzień poprawię błędy w kursie WinAPI i niewykluczone, że pojawi‘ się jakie» nowe lekcje, najpewniej o myszce i klawiaturze. Z dniem dzisiejszym także rusza forum, winapi.pub.pl na którym można zadawać pytania dotycz‘ce programowania C++ i WinAPI, oraz funkcjonowania strony.

22 sierpnia 2007r.

Aktualizacja przynisoła już cały kurs GDI. Usun‘łem licznik odwiedzink, bo przez parę dni jego serwer nie odpowiadał i strona się przez to nie chciała ładować. Po zainstalowaniu kolejnego licznika odwiedzin okazało się, że powoduje on problemy z otwarciem stron w Internet Explorer i Operze. Tutaj z góry dziękuję losuksowi za mailowe poinfomrmowanie mnie o tym fakcie, gdyby nie on nie wiedział bym o problemie, gdyż IE nie używam. Licznik znowu wymieniłem(naliczanie od pocz‘tku), już teraz nie powoduje on takich problemów. Ale nadal nie działa na Internet Explorer, wogóle nie mogę zmusić IE do pracy ze skryptami, dlatego strona otwierna w IE i Operze będzie nierówna i nie będzie liczników oraz ShoutBoxa. Dlatego namawiam do przej»cia na przegl‘darke Mozilla Firefox, w której strona działa bezbłędnie.

Zmieniłem także domenę, od teraz strona działa pod nazw‘ www.winapi.rox.pl, domena z prv.pl daje ciała na całej długoťci. Problem polega na reklamach, mi osobiťcie nie przeszkadza, że jako, że korzystam z ich darmowej domeny wy»wietlaj‘ mi małe reklamy, ale jak serwer na której jest reklama czasem nie odpowiada lub wczytuje się długo, dlatego też strona nie chce się wczytać, to przepraszam bardzo, ale bez przesady. Mało tego, że wy»wietlaj‘ reklamy, to jeszcze przez nie strona nie chce działać. Kompletny brak profesjonalizmu z strony prv.pl

4 sierpnia 2007r.

Znowu zmieniam szatę graficzn‘, narazie tylko menu i kursu C++, przy następnej aktualizacji zmienię także WinAPI. Doszłem do wniosku, że biały tekst na czarnym tle nie wpłynie dobrze na oczy czytelników. Tym razem styl CSS napisałem sam, więc szata graficzna jest mojego autorstwa. Dodatkowo stronę wyposażyłem w licznik odwiedzin i licznik osób online, oraz ShoutBox'a.

3 lipca 2007r.

W dziale "Kontrolki" pojawiło się pierwsze 5 lekcji.

6 czerwca 2007r.

Serwer prv mnie zawiódł, był nieczynny 2 dni. Stronę wrzuciłem na płatny serwer mojego kolegi, nie powinno być z nim problemów. Zmieniłem kompletnie wygl‘d strony, pobrałem szablon z www.templatki.com i przerobiłem go według swoich potrzeb. Zostałem przy domenie z prv.pl, miejmy nadzieję, że nie będzie sprawiać problemów. Teraz czekam na zaindeksowanie mojej strony w google (jeżeli to czytasz pewnie już jestem w google). Cały czas będę rozszerzał kurs WinAPI. Strone planuję aktualizować na pocz‘tku każdego miesi‘ca, dodaj‘c kolejne lekcje.

20 maja 2007r.

Start testowej wersji strony strony na serverze prv.pl

Wej»ć na stronę:     Ilo»ć osób online:
Prawa autorskie © 2008 crayze. Wszelkie prawa zastrzeżone.
crayze7@gmail.com